Oferta panoramy i wirtualne wycieczki

Panorama 360°: OPEN AIR DAY 2011

LANART jest firmą istniejącą od 2005 roku. Działamy na rynku lokalnym i ogólnopolskim. W promocji firm wykorzystujemy technologie i narzędzia jakie dają nam nowe media.

Celem działalności firmy jest sprawna i szybka obsługa naszych klientów i zaopatrywanie ich w wysokiej jakości produkty branży komputerowej ściśle połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej

Odwiedź stronę FOTO-KWIDZYN.

Panoramy cylindryczne i sferyczne

Panoramy idealnie nadają się do prezentacji obiektów hotelowych, pensjonatów, agroturystyki, wnętrza restauracji, klubów, muzeów, galerii, sklepów, wnętrz mieszkań i domów oraz wielu innych.

Dzięki umieszczeniu panoramy w serwisie internetowym lub prezentacji mulitmedialnej zwiększą Państwo zainteresowanie klientów.

Dowiedz się więcej

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka, jak sama nazwa wskazuje, jest to przeniesienie rzeczywistych obiektów w świat wirtulany za pomocą połączenia kilku panoram w jedną całość. Przejście pomiędzy kolejnymi panoramami w wirtualnej wycieczce odbywa się za pomocą interaktywnych punktów tzw. hot spoty lub za pomocą listy.

Tego typu prezentacja, jakim jest wirtualna wycieczka, świetnie nadaje się jako dodatek do strony internetowej lub jako osobna multimedialna prezentacja.

Dowiedz się więcej